Умови використання

Платформу UA MAP розроблено Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України і Партнерами Проекту. Представлена на сайті інформація призначена виключно для інформаційних цілей (поінформованості). Використовуючи UA MAP, Ви погоджуєтесь з наступними умовами.

Матеріали, розміщені на UA MAP, надаються "як є" без будь-яких гарантій, явних або неявних. Держенергоефективності та Партнери спеціально не надають жодних гарантій або заяв щодо точності або повноти будь-яких таких матеріалів. Держенергоефективності та Партнери періодично додають, змінюють, вдосконалюють або оновлюють матеріали на UA MAP без попередження.

Користувачі UA MAP можуть використовувати інформацію, що міститься на сайті, виключно для своїх власних цілей, без будь-якого права перепродавати або перерозподіляти весь контент у комерційних цілях.

Використання UA MAP є виключним ризиком Користувача. Ні за яких обставин, включаючи, але не обмежуючись, недбалістю, Держенергоефективності або Партнери не несуть відповідальність за будь-які прямі, непрямі, випадкові, спеціальні або непрямі збитки, навіть якщо вони були повідомлені про можливість таких збитків. Користувач визнає і погоджується з тим, що Держенергоефективності та Партнери не несуть відповідальності за будь-яку поведінку будь-якого Користувача.

Держенергоефективності та Партнери не представляють і не підтверджують точність або достовірність будь-яких порад, думок, заяв або іншої інформації, наданої будь-яким постачальником інформації або постачальником контенту, або будь-яким користувачем UA MAP, або іншою особою, або організацією. На власний ризик Ви довіряєте будь-яким таким думкам, порадам, твердженням або іншій інформації.

Використовуючи UA MAP, Користувач погоджується з умовою відшкодувати Держенергоефективності та Партнерам будь-які дії, претензії, збитки, зобов'язання і витрати (враховуючи прийнятні витрати на адвокатські послуги), що виникають внаслідок користування UA MAP, включаючи, без обмежень, будь-які скарги на факти, які вказують на порушення Користувачем цих умов.