227
0
18.06.2021

Україна приєдналася до Європейського альянсу чистого водню

Міністерство енергетики України приєдналось до Європейського альянсу з чистого водню (European Clean Hydrogen Alliance). Завдяки участі в Альянсі, Міненерго буде брати участь у профільних заходах організації та отримувати найбільш актуальну інформацію про розвиток водневої енергетики у країнах ЄС.

Європейський альянс з чистого водню об’єднує національні та місцеві органи влади, громадянське суспільство, бізнес та інші зацікавлені сторони для реалізації нової європейської водневої стратегії. Зокрема, йдеться про обговорення інвестицій у інфраструктуру водневої економіки по всій Європі, обсяг яких може сягнути 430 млрд євро до 2030 року.

Раніше до Європейського альянсу з чистого водню приєднався ДП «НАЕК «Енергоатом» та Оператор ГТС України.

Довідково:

Єврокомісія 8 липня 2020 року опублікувала «водневу стратегію для кліматично нейтральної Європи» і заснувала Європейський альянс чистого водню, до складу якого, зокрема, увійшли національні енергетичні та транснаціональні компанії, науково-дослідні установи, Європейський інвестиційний банк.

Членами Європейського альянсу чистого водню є такі провідні енергетичні та промислові компанії Європи, як Electricité de France (EDF), E.ON SE, BMW Group, General Electric, AREVA H2Gen, Airbus SAS, Alstom, BASF SE, Bosch Group та багато інших.

Джерело Міненерго

поділитися
Коментарі (0)
коментувати