189
0
20.04.2021

Презентація дослідження "Оцінка освітніх потреб для української енергетики"

Формат – онлайн семінар на платформі Zoom, 22 квітня 2021 року, з 15.00 до 17.00.

22 квітня 2021 року о 15.00 USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) та Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» презентують результати дослідження «Оцінка освітніх потреб для української енергетики”.

Дослідження мало на меті з’ясувати, які спеціалісти потрібні енергетичній галузі, чи відповідає сучасна енергетична освіта запитам роботодавців, а також – що потрібно зробити аби усунути прогалини, які існують на сьогодні між освітніми потребами в секторі енергетики та можливостями закладів освіти їх задовольнити.

До участі у заході запрошуємо всіх бажаючих, і особливо – фахівців, які цікавляться питаннями освітніх потреб для української енергетики.

У семінарі візьмуть участь представники Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону), Міністерства енергетики України, Міністерства освіти та науки України, ДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України», Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Модеруватиме презентацію - Юлія Галустян, експертка з гендерних питань USAID Проєкту енергетичної безпеки

Зареєструватись на захід можна за посиланням.

Реєстрація відкрита до 13.00, 22 квітня 2021 року.

Порядок денний за посиланням.

Джерело FB сторінка USAID

поділитися
Коментарі (0)
коментувати