205
0
30.11.2020

Посібник із енергоаудиту

Один із перших обов’язкових кроків до оптимізації енергоспоживання - це проведення енергетичного аудиту. Завдяки цьому підприємство матиме детальну інформацію про особливості енергоспоживання, а найголовніше – про енерговтрати та можливості їх зменшення.

Мета посібника - установити єдину методику та запропонувати інструменти, якими компанії-енергоаудитори можуть користуватися для проведення енергоаудитів, що забезпечить отримання ними порівнюваних результатів.

Методика відповідає вимогам до 2 та 3 типів енергоаудиту за стандартом ДСТУ ISO50002:2016. Інструменти та методи, наведені у посібнику, належать до заходів підвищення енергоефективності, що є типовими для сфер промисловості, з якими працює проєкт.

У довіднику також викладено опис повного процесу енергоаудиту і міститься детальне роз'яснення кожного етапу - від планування аудиту до його проведення на об'єкті, всебічний аналіз фінансових варіантів і приклади заходів з енергозбереження, документи та найкращі світові практики. Рекомендації будуть корисними під час виконання якісного енергоаудиту та прийняття результативних рішень щодо впровадження заходів з енергоефективності на підприємстві.

Завантажити посібник можна за посиланням 

Довідково: Посібник з енергоаудиту розроблено у рамках проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що реалізується компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

поділитися
Коментарі (0)
коментувати