168
0
13.02.2021

Онлайн-семінар "Відновлювані джерела енергії для декарбонізації: біоенергетика"

Дата: 26 лютого 2021 року, 10.00-12.30.

Семінар проводиться громадською організацією «Агентство з відновлюваної енергетики» в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Головною метою проєкту є створення суспільного запиту на здійснення «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року у світлі Європейського зеленого курсу шляхом підвищення обізнаності національних та місцевих органів влади, відповідних зацікавлених сторін та широкої громадськості про необхідність та переваги переходу України до принципів «зеленої» енергетики.

До участі у семінарі запрошуються місцеві органи самоврядування, місцеві державні адміністрації, представники територіальних громад, бізнес: аграрні компанії, компанії, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, виробники теплової та електричної енергії.

Для участі у семінарі потрібно зареєструватись. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн семінару напередодні події.

Програма семінару

Джерело Агентство з відновлюваної енергетики

поділитися
Коментарі (0)
коментувати