285
0
28.05.2021

Навчальний курс з енергоаудиту для промислових підприємств

За ініціативи GIZ і за участю Держенергоефективості, Мінекономіки  відбулася онлайн-презентація практичного посібника та безкоштовного навчального курсу з енергоаудиту для промислових підприємств.

«Енергоефективність є ключовим інструментом для декарбонізації економіки України, а головне – для підвищення її конкурентоздатності. Це питання є особливо актуальним для промисловості, оскільки на цей сектор припадає 32,7% від усього енергоспоживання в Україні. І перший обов’язковий крок перед впровадженням заходів – енергоаудит», – повідомив Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності.

Про підтримку України з боку Німеччини, проведені численні енергоаудити на підприємствах у різних галузях та отриманий практичний досвід, викладений у посібнику.

Посібник дає покрокову інструкцію з проведення енергоаудиту згідно з міжнародним стандартом ISO 50002 та стане в нагоді не лише усім українським підприємствам, незалежно від галузі, розміру чи досвіду, а й енергоаудиторам.

Учасники заходу також анонсували проведення безкоштовного навчального курсу з промислового енергетичного аудиту, що проходитиме онлайн 14-18 червня. Реєстрація та деталі курсу – за посиланням: https://bit.ly/2Qr2OKL.

Завантажити посібник можна за посиланням

Джерело Держенергоефективності

поділитися
Коментарі (0)
коментувати