131
0
26.07.2021

Меморандум про продовження співпраці та оптимізацію Інвестиційної карти UAMAP

В.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура та Голова правління Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку Юлія Усенко уклали Меморандум про співпрацю у сферах енергоефективності, енергозбереження, розвитку відновлюваної енергетики та використання альтернативних видів палива.

Таким чином, сторони підтвердили намір продовжити спільну роботу над Інвестиційною картою «UAMAP» (https://uamap.org.ua). Це перша в Україні, створена разом із партнерами карта проєктів у сфері енергоефективності та «зеленої» енергетики. Сторони мають намір відповідно до компетенції обмінюватись інформацією та технологіями з метою ефективної співпраці, а також прагнуть співпрацювати на принципах взаємовигідного партнерства та захисту спільних інтересів.

«UAMAP»  - це не тільки карта, а й інструмент, що сприяє ефективній комунікації та взаємодії між всіма стейкхолдерами: власниками проєктів, приватними інвесторами та фінансовими інституціями, державою та іншими зацікавленими сторонами», -прокоментував Костянтин Гура.

На карті можна ознайомитися із реалізованими та потенційними проєктами, із актуальними новинами, законодавчим підґрунтям та довідковою інформацією щодо розробки і впровадження проєктів.

«UAMAP» - цінне джерело інформації для інвесторів, які цікавляться потенціалом та можливостями роботи на українському ринку. На карті – вже понад 230 потенційних проєктів, які потребують фінансування у розмірі понад 5 млрд євро», - повідомив Констянтин Гура.

Карту UAMAP можна переглянути за посиланням: https://uamap.org.ua.

поділитися
Коментарі (0)
коментувати