177
0
02.04.2021

Конференція "Вітроенергетика України: від "зеленого" тарифу до ринкових умов"

Дата: 20-21 квітня 2021 року відбудеться Міжнародна конференція УВЕА "Вітроенергетика України: від "зеленого" тарифу до ринкових умов"

Час: 10.00 - 13.00 (за київськи часом), онлайн платформа Zoom

Організатор: Українська Вітроенергетична Асоціація (УВЕА)

Мова: українська, англійська (буде забезпечено синхронний переклад)

Участь безкоштовна після обов'язкової реєстрації!

Зареєструватись можна за посиланням

Програма заходу за посиланням

Вітрова енергетика в усьому світі демонструє свою гнучкість до різноманітних механізмів державної підтримки та стимулювання: від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Саме широкомасштабний розвиток сектору вітрової енергетики на ринкових умовах є логічно наступним кроком розбудови безвуглецевої економіки України, якому сприяє як здешевлення та доступність вітрових технологій, так і невпинне удосконалення технічних показників вітрових турбін. У 2019 році Україна подолала поріг в 1 ГВт вітроенергетичних потужностей і усвідомлюючи сучасні глобальні тенденції, керуючись досвідом провідних країн світу та долаючи національні ринкові виклики, не збирається зупинятися на досягнутому!

Цьогорічна вітроенергетична конференція УВЕА представляє собою експертну дискусію присвячену подальшому розвитку національного вітроенергетичного сектору під час переходу від “зеленого” тарифу до ринкових умов. Завдячуючи ексклюзивному партнерству з WindEurope та генеральному спонсорству Vestas Northern & Central Europe, вітроенергетична конференція УВЕА 2021 вважається потужною платформою для динамічного розвитку ринку!

Серед цьогорічних спікерів конференції: в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко, Виконавчий директор WindEurope Джайлз Діксон, народні депутати України, голови ПрАТ НЕК “Укренерго”, ДП “Гарантований покупець”, Держенергоефективності, представники компаній Vestas, Nordex, GE та міжнародні експерти з МЕА, Секретаріату Енергетичного Співтоварства, Bloomberg NEF, Wood Mackenzie та багато інших.

Джерело УВЕА

поділитися
Коментарі (0)
коментувати