142
0
16.08.2021

Інвестиційний форум м. Києва 2021

Дата проведення: 10 вересня 2021 року

Місце проведення: КВЦ "Парковий", Паркова Дорога, 16а

Програма Форуму за посиланням

Регістрація тут

Пошук шляхів, які дозволять Києву бути більш технологічним, екологічним і стійкішим до майбутніх ризиків, стане основною темою Інвестиційного форуму міста Києва. 

Під час форуму відбудеться основна сесія, дискусійні панелі та паблік-ток за участю представників київської міської влади та міжнародних експертів. У центрі уваги учасників – міські виклики, що загострилися у період COVID-19, шляхи розвитку Великого Києва та світовий досвід подолання економічних наслідків пандемії.

Під час Форуму  відбудеться презентація найкращих столичних бізнес-проєктів та інновацій. До участі запрошуються компанії в сфері охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, туризму, індустрії розваг, хімічної та легкої промисловості. 

Для представлення власного проєкту потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1BesEKha7O0N0aoriSmcPiaVofO8kwkVa_ewPf3h_HqQ/edit . Після розгляду заявок найкращі бізнес-проєкти та інновації будуть представлені у виставковій зоні форуму. Під час Інвестиційного форуму міста Києва до них буде прикута увага провідних економічних експертів та інвесторів із усього світу. 

З поданих заявок відбиратимуться проєкти, що матимуть позитивний вплив на суспільство, довкілля або економічний розвиток регіону. Перевага надаватиметься компаніям із високою репутацією в експертному середовищі.

Інвестиційний форум міста Києва є унікальним міжнародним заходом, що має на меті продемонструвати інвестиційний потенціал міста, активізувати діалог між представниками КМДА та бізнесу і намітити шляхи розвитку столичного регіону на найближчі роки. 

Джерело Київський інвестиційний форум

поділитися
Коментарі (0)
коментувати