205
0
26.05.2021

12-й Європейсько-український Енергетичний День

Європейсько-українське енергетичне агентство запрошує на 12-й Європейсько - український Енергетичний День:  «Кліматичний локдаун: час діяти, поки не пізно» за партнерства EU Green Week 2021.

Дата: 10 червня 2021 року.

За умови відсутності карантинних обмежень про проведення масових заходів, конференція проходитиме офлайн протягом повного дня в м. Київ (до 100 учасників).

Реєстрація за посиланням. Участь онлайн  безкоштовна.

Спікери конференції детально охоплять питання останніх досягнень та майбутніх планів в контексті відновлюваних джерел енергії, енергоефективності та розвитку зеленого водню в Україні.

Дискусія відбуватиметься у 4 тематичних сесіях:

●Українські реформи та міжнародна політика – уникнення кліматичного локдауну та шлях до вуглецевої нейтральності.

●Локдаун фінансування проектів з декарбонізації: як Україні знову не втратити своє “вікно можливостей” та помилки, які призводять до втрати інвесторів та донорів.

●Інновації у відновлюваній енергетиці, розвиток технологій накопичення та балансування, перспективи зеленого водню.

●Річниця підписання Меморандуму: стратегія затягування чи поширення відновлюваної енергетики, або коли держава розпочне активне вирішення проблем ВДЕ.

Серед спікерів вже підтверджена участь від таких впливових урядових та приватних організацій та інституцій, а саме: Делегації ЄС до України, ДП “Гарнтований покупець”, Європейського інвестиційного банку, Міністерства енергетики України, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Arzinger, DTEK Elementum Energy, EuroСape, Guris, IMEPOWER, NBT AS, Scatec, Wartsila та багато інших.

Джерело ЕУЕА

поділитися
Коментарі (0)
коментувати