eng

IX МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Вітаємо учасників форуму!

Україна обрала один із пріоритетних напрямів розвитку – здобуття енергетичної незалежності. Тому вже сьогодні ми впевнено рухаємося шляхом скорочення і заміщення споживання газу, підвищення рівня енергоефективності у різних сферах життєдіяльності населення, розвитку відновлюваної енергетики.

В Україні вже чимало досягнень. За останні 3 роки залучено близько 700 млн євро в українські «зелені» проекти. Близько 400 млн євро вкладено у введення 1 670 МВт нових теплових потужностей, що використовують альтернативні джерела енергії. Майже 350 млн євро спрямовано бізнесом на встановлення 353 МВт потужностей об'єктів відновлюваної електроенергетики.

Все це свідчить про по-справжньому дієве удосконалене законодавство, що є результатом плідної роботи Уряду, Парламенту, Держенергоефективості та усіх учасників ринку.

Також, це підтверджує той факт, що України розпочала глобальний енергетичний перехід для майбутнього економічного зростання. Проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики приносять додаткові інвестиції в економіку і сприяють підвищенню благополуччя українців.

Держенергоефективності, як орган відповідальний за реалізацію державної політики в цій сфері в країні, прагне консолідувати зусилля влади та бізнес-спільноти на шляху досягнення енергонезалежної України. Саме тому, ми вже дев’ятий рік поспіль організовуємо унікальну професійну подію в цій галузі – IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

За 9 років існування Форум став центром обговорення актуальних питань у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, широкою платформою для налагодження контактів, започаткування партнерства та залучення інвестицій у проекти.

Запрошуємо всіх до участі! Розширюйте ділові зв’язки, обмінюйтеся досвідом та укладайте нові взаємовигідні угоди!

Детальніше про форум можна ознайомитись на сайті http://saee.gov.ua/forum/

uamap
Інвестору
Ініціатору