eng
Нова версія сайту UA MAP 2.0

Нова версія сайту UA MAP 2.0

Друзі, колеги та партнери,

Ми раді повідомити про запуск нового веб-сайту інтерактивної карти проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності UA MAP 2.0.

Основною метою проекту є сприяння залученню інвестицій у «зелені» проекти в енергетиці.

Сучасний веб-ресурс UA MAP 2.0 працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

Для тих, хто інвестує:

UA MAP 2.0 містить базу потенційних та реалізованих проектів «зеленої» енергетики та дозволяє здійснювати пошук проектів за різними критеріями, а саме:

  • за видами проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики залежно від обраного джерела енергії. Перехід до потрібної категорії проектів здійснюється як з головної сторінки веб-сайту, так і в меню пошуку проектів на сторінці карти проектів;
  • за величиною потужності (електричної та/або теплової);
  • за обсягом інвестицій, необхідних для реалізації проектів;
  • за місцем розташування діючого або майбутнього обєкту (по областях);
  • за назвою проекту.

Для тих, хто шукає інвестиції:

З метою надання підтримки ініціаторам проектів у пошуку інвестицій, UA MAP 2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій. Передбачена можливість додавання проектів в онлайн режимі, самостійно, усім зареєстрованим користувачам сайту.

Фасилітація проектів:

На базі проекту UA MAP розробляються інструменти на підтримку зацікавлених інвесторів та девелоперів у впровадженні проектів «зеленої» енергетики в Україні.

Окрема рубрика «Фасилітація проектів» на сайті UA MAP 2.0 містить інформаційні електронні брошури з покроковими інструкціями реалізації проектів та фінансових програм, а також іншу корисну інформацію. Ознайомитися з матеріалами можна за посиланнями:

Покрокова інструкція з реалізації проектів відновлюваної енергетики за "зеленим" тарифом

Покрокова реалізація проектів виробництва та продажу теплової енергії з біомаси 

Ключові міжнародні джерела фінансування інвестицій в Україну 

Також на сайті міститься окрема рубрика законодавчої бази в сферах відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Робота з базами даних:

Звертаємо Вашу увагу, що наразі база проектів оновлюється та працює в тестовому режимі. Тому, для більш ефективної роботи з базою проектів UA MAP, рекомендуємо користуватися попередньою версією сайту.

Нагадуємо, що для додавання нового проекту необхідно зареєструватися в базі UA MAP. Форма реєстрації знаходиться на головній сторінці веб-сайту www.uamap.org.ua.

На базі UA MAP 2.0 передбачається можливість функціонування карти ресурсного потенціалу, із відображенням елементів електричних мереж (а саме – електричних підстанцій), потенційних ділянок для будівництва нових обєктів енергетики, видів біомаси із зазначенням обсягів по областях, яка може бути використана для проектів біоенергетики тощо. Даний розділ знаходиться в розробці. Тому на цей час пропонуємо використовувати базу даних за посиланням.

Ми дякуємо всім, хто слідкує за проектом UA MAP та користується його сервісами. Якщо Ви маєте пропозиції по їх вдосконаленню, свої коментарі та запитання Ви можете надіслати за посиланням.

Партнери UA MAP

Проект ініційовано ГО «Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку» за активної підтримки Держенергоефективності.

Створення інструментів для залучення інвестицій в сектори відновлюваної енергетики та енергоефективності на базі UA MAP, а також розробку оновленого веб-сайту UA MAP 2.0 здійснено за підтримки Данського енергетичного агентства та Українсько-Данського Енергетичного Центру (УДЕЦ)

Створення інтерактивної інвестиційної карти від самого початку було підтримано проектом «Створення енергетичних агентств в Україні», що є частиною Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI) та реалізується за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

uamap
Інвестору
Ініціатору