eng
"Еко Оскар" для Всеукраїнської Агенції Інвестицій і Сталого Розвитку

"Еко Оскар" для Всеукраїнської Агенції Інвестицій і Сталого Розвитку

17 грудня 2018 р. відбувся Бізнес-форум "ЕКОтрансформація України. Стейкхолдери зелених змін-2018", що є однією з найбільш значущих подій в українському екологічному середовищі. 

Голова Всеукраїнської Агенції інвестицій і сталого розвитку Юлія Усенко розповіла про основні напрями діяльності організації, досягнення в 2018 р. і плани на 2019 р. Суспільна активність Агенції і внесок в сталий розвиток країни були помічені організаторами зазначеного заходу, який вже називають "ЕКО Оскаром України”.  За реалізацію і подальше вдосконалення веб-ресурсу UAMAP і запровадження руху енергограмотності в українському суспільстві Юлію Усенко було визнано “стейкхолдером зелених змін” і нагороджено премією Бізнес-форуму. 

Нагадаємо, що

Проект UAMAP - це веб-платформа проектів ВДЕ у відкритому доступі для інвесторів та розробників проектів. Розробники можуть самостійно додавати проекти для пошуку інвесторів, а інвестори - знаходити цікаві проекти без посередників. На карті вже зареєстровано понад 100 проектів, які шукають фінансування на загальну суму 4 млрд євро.

Енергограмотність - всеукраїнський рух, основною метою якого є розповсюдження інформації, що дозволить виховати свідомого споживача енергії. Енергограмотний споживач ефективно використовує ресурси (електроенергію та супутні сервіси), знає свої обов’язки та права, є рівноправним учасником ринку майбутнього, який впроваджується вже сьогодні. Своїм відповідальним відношенням до споживання такий споживач робить щоденний внесок у енергетичну незалежність та безпеку держави.

ЕКО Оскар - новація, яка мотивує та надихає енергійних людей на нові проекти сталого розвитку та екотрансформації.

Тож, до нових зустрічей та нагород!

uamap
Інвестору
Ініціатору